Guest Post | Advt. | Query: info@techrecur.com

Star Micronics, küresel distribütör Ingram Micro’yu Türkiye için atadı


High Wycombe, Birleşik Krallık, 25 Nisan 2018 Uluslararası POS yazıcı üreticisi Star Micronics, yenilikçi ve benzersiz POS baskı çözümlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi için Türkiye distribütörü olarak küresel distribütör Ingram Micro’yu atadığını duyurmaktan mutluluk duyar. Star bir dizi küresel pazarda Ingram Micro ile başarılı bir şekilde iş ortaklığı yapmış olduğundan, bu gelişmekte olan Türkiye pazarında varlığını güçlendirmek için fazla düşünme gerektirmeyen bir seçim oldu.

Star Micronics, küresel distribütör Ingram Micro'yu Türkiye için atadı
Star Micronics, küresel distribütör Ingram Micro’yu Türkiye için atadı

Ingram Micro, yaklaşık 160 ülkede 200.000’den fazla müşteriye hizmet veren muazzam küresel altyapısıyla, perakende ve konuk ağırlama alanlarında geleneksel ve mobil tablet POS baskı çözümleri için sayısız fırsat sunan bir pazarda Star’ın varlığını geliştirecek uzmanlığa sahiptir. Diğer küresel pazarlarda olduğu gibi, Türkiye de giderek daha düşük maliyetli, esnek tablet POS’lar aramakta ve Star, her seviyede bağlantı özelliğine sahip bir dizi yenilikçi çözümle buna etkili bir şekilde karşılık verme kapasitesine sahiptir.

Star, perakendecilerin mobil ve sabit tabletler kullanan ekonomik POS çözümleri arzusunu tam anlamıyla benimser ve çeşitli Bluetooth, WiFi ve USB çözümleri ile tablet POS baskı yeniliklerinde liderdir.

Geleneksel mobil ve masaüstü Bluetooth, WiFi ve LAN yazıcılarına ek olarak Star, yakın zamanda, başka üreticilerin sağlayamayacağı benzersiz ve yenilikçi baskı çözümleri de sunmuştur. Bunlar arasında aşağıdakiler bulunur:

  • Benzersiz ve şık kombine Bluetooth yazıcı ve para çekmecesi çözümü ile Star mPOP™, şık tasarımı ile sadece 10 cm yüksekliğinde ve 30 cm genişliğinde, düşük maliyetli ve hafif bir tablettir. Yazıcı/para çekmecesi, 1 veya 2 boyutlu barkod okuyucu ile cep telefonları ve tabletlere güç sağlamak için sadece tek bir kablo gerekir.
  • Zorlu ortamlardan kaynaklanan kablosuz bağlantı güvensizliği durumlarını ortadan kaldıran, iPad, iPod veya iPhone ile doğrudan bir kabloyla iletişim kurarken aynı anda şarj da olan dünyanın tek USB yazıcısı yeni TSP143III USB; tablet POS’un esnekliği ve maliyet tasarruflarını geleneksel POS güvenilirliği ile pürüzsüz bir şekilde bir araya getiriyor.Çok sayıda tablet ve eşleştirilmiş Bluetooth cihazının bulunduğu büyük bir alanı yönetmek, doğru çevre birimleri ve cihazlar arasında doğru bağlantıyı sürdürmenin operasyonel olarak zor olabileceği anlamına gelir. TSP143IIIU bunu tamamen değiştirir. Geleneksel bir POS terminaliyle çalışmanın yanı sıra, bu yazıcı, daha önceki yalnızca kablosuz iOS teknolojilere kıyasla, güvenilir USB iletişimi için Apple tarafından sağlanan lightning kablosunu kullanarak bir iPad, iPod veya iPhone’a doğrudan bağlanabilir. Ayrıca, bir USB yazıcının bir Bluetooth veya WiFi yazıcısından daha ucuz olması nedeniyle, bu daha ekonomik bir çözümdür.
  • Klasik Bluetooth özelliğinin yanı sıra, alışılmış bire bir bağlantı çözümünün aksine, pin girmeden kolay eşleştirme ile birden çok Apple iOS cihazının aynı anda bağlanmasına olanak tanıyan benzersiz Bluetooth 4.0 BLE teknolojisine sahip 58 mm (2 inç) ve 80 mm (3 inç) mobil yazıcılar.

Ingram Micro Bilgisayar Ltd. Genel Müdürü Hülya Erkmen, “Star Micronics ile iş ortaklığı kurmaktan çok mutluyuz” dedi. “Star’ın ünlü güvenilirliği ve geniş yenilikçi çözümleri ile Türk pazarına sunumumuzu geliştirme olanağı elde ettik. Perakende ve konuk ağırlama sektörleri gittikçe daha düşük maliyetli, daha esnek tablet POS’lara yönelmekte ve Star bu gelişen pazarın taleplerini karşılamak için çeşitli çözümler sunmaktadır” dedi.

Star Micronics EMEA, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Hindistan ve Afrika Bölge Müdürü Nick Harrison da: “Star Micronics, Türk pazarındaki varlığını güçlendirmek ve geliştirmek istiyor. POS pazarındaki uzmanlığı ve perakende ve konuk ağırlama sektörleri için Star’ın yenilikçi ve benzersiz baskı çözümlerini etkin bir şekilde pazarlama konusundaki yeteneği sayesinde, Ingram Micro’nun distribütör olarak atanmasıyla bunu yapabileceğiz” diye ekledi.

Ingram Micro Hakkında
Ingram Micro, işletmelerin Teknoloji Taahhüdünü (Promise of Technology™) Gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler için tam kapsamlı bir teknoloji ve tedarik zinciri hizmetleri yelpazesi sunar. Teknoloji çözümleri, mobilite, bulut ve tedarik zinciri çözümleri konusundaki derin uzmanlığıyla, iş ortaklarının hizmet verdikleri pazarlarda verimli ve başarılı bir şekilde çalışmalarını sağlar. Rakipsiz çeviklik, pazar trendleri konusundaki derin anlayış ve uzun yıllar boyunca kanıtlanmış ilişkilerden gelen güven ve güvenilirliği, Ingram Micro’u rakiplerinden ayırır ve başı çekmesini sağlar. Daha fazla bilgiyi www.ingrammicro.com adresinde bulabilirsiniz.

Star Micronics Hakkında
1947 yılında kurulmuş olan Star Micronics, dünyanın en büyük yazıcı üreticilerinden biri olup, dünyanın dört bir yanında üretim, pazarlama ve destek tesislerine sahiptir. 1900’ün üzerinde personel istihdam eden ve 250 milyon GBP’den fazla cirosu olan Star Micronics, barkod, bilet, fiş ve etiket basmak üzere tasarlanmış, nokta vuruşlu yazıcılardan termal yazıcılara çok çeşitli teknolojileri kapsayan bir yazıcı portföyüne sahiptir. Star’ın kendini kanıtlamış teknolojisi ayrıca, multimedya kiosk ortamlarındaki baskı mekanizmalarında da kullanılmaktadır. Star Micronics ürün yelpazesi uluslararası düzeyde, distribütörler ve bayilerden oluşan bir dağıtım kanalı aracılığıyla satılmaktadır.


Daha fazla bilgi için lütfen www.Star-EMEA.com adresindeki web sitemizi ziyaret edin veya aşağıdaki kişilerle bağlantıya geçin:
Annette Tarlton
Pazarlama Müdürü
Star Micronics EMEA
Tel: +44 (0)1494 471111
E-posta: Atarlton@Star-EMEA.com

Claire Smith
Halkla İlişkiler Müdürü
Star Micronics EMEA
Tel: +44 (0)1494 471111
E-posta: Csmith@Star-EMEA.com

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

…… ……. … …

……… …. …….

….. …… ………

……. ….. …….

.. ……. …….. 0

buy! buy! CHEAP! Telefonie VoIP CHEAP! buy! buy! CHEAP!

.. ……. …….. .

buy! buy! CHEAP! Telefonie VoIP CHEAP! buy! buy! CHEAP!

Categories

……. ….. ……..

——————————————–

For the 2012 MLB period, we found an totals forecast Joao’s Renowned Over/Under João Zorro Gonçalves, Zcode Totals Pro, System of the time with progressions that have been successful over 98 98% ... We eventually perfected our over/under program ( Zcodesystemexclusive ), although it h-AS has brought years of investigation. Five Steps to Making a Winning MLB Method: 1. Execute appropriate cash management tools. 2. MLB rules that are comprehend. 3.Extensive testing back to make sure successful longterm results ...

——————————————–

There is always a challenge when you're dealing with the Foreign Exchange Market. That's just the nature of the beast. The best thing you can do is to learn about how the market operates as a whole so that you will be ready to meet these challenges. iq option penipu Never be misled by any profit gains in binary options. This is the number-one way traders end up losing their money and ultimately failing. Remember that the same things that make you laugh can make you cry in this market, and you can lose that $700.

——————————————–

Learning Polish has never been this fun and easy as with our podcasts Learn Polish with Polishpod101 Start today and become conversational in Polish in no time

——————————————–

The Best Website Agen Poker Resmi www.sakupoker.com Terpercaya come join

——————————————–

Do you need edmonton phone systems service ? Call complete communications today!

……… ……… .

——————————————–

High-tech solutions for easy start-up of your IPTV/OTT-business

——————————————–

——————————————–

If you want to purchase not only one item, you have a chance to enjoy privileges. There is a sale’ tab on the site which offers a fantastic range of reduced counterfeit watches and accessories, such as sunglasses, cufflinks, watch straps and pens. Luxury Jewelry Replica At MCA.MN On Sale You get a 5% discount if you buy two pieces, this discount increases to 10% if you buy 4 pieces or more. There is free international shipping on all orders on this site. We also offer customers a free return anytime with a 100% money back guarantee.

Archives

——————————————–